KADR na Świątecznym Jarmarku w Rozwadowie

KADR na Świątecznym Jarmarku w Rozwadowie

15 Grudzień 2022

Imprezy miejskie to wydarzenia, w których co pewien czas staramy się uczestniczyć. Po 2-letniej covidowej przerwie wróciliśmy wraz z naszym fotostoiskiem i wystawiliśmy się w trakcie Rozwadowskiego Jarmarku Świątecznego. Wydarzenie odbyło się 12 grudnia 2022 i było o tyle wyjątkowe, że zostało połączone z otwarciem runku po zakończonej rewitalizacji. 

W Jarmarku wzięło udział blisko 80 wystawców. Jednym z nich był nasz namiot, w którym w specjalnie przygotowanej świątecznej scenerii zasiadł Mikołaj. Robiliśmy zdjęcia, rozdawaliśmy cukierki i biegaliśmy wokół przebrani za renifery i elfy. Jednym słowem świąteczny klimat na wypasie. W trakcie imprezy każdy chętny mógł zrobić i wydrukować sobie zdjęcie na naszym stoisku. 

Pyk, i mała awaria.

Wpadlibyście na to, że przez duże zagęszczenie ludzi na rynku wysiądą nadajniki LTE w okolicy? My też nie. Dlatego w trakcie imprezy pojawiły się w naszym namiocie małe problemy z łączem. A fotki z naszego aparatu lecą na serwer przez internet. Jeśli to właśnie Twoje zdjęcie zawisło gdzieś w przestworzach i nie udało nam się go wydrukować - napisz do nas na facebooku a podeślemy Ci link do pobrania go. Możesz skorzystać z ikonki czatu dostępnej w prawym dolnym rogu naszej strony. 

Do zobaczenia na kolejnym Jarmarku! 

KADR na Świątecznym Jarmarku w Rozwadowie

Zostaw komentarz