Zazwyczaj przed naszymi obiektywami znajdują się osoby, z którymi można łatwo współpracować. Jednak tym razem były to dzieci. Tak naprawdę nie każdy zdaje sobie sprawę jak ciężko jest je sfotografować, kiedy interesuje je wszystko dookoła,
To już kolejny raz kiedy udało nam się zorganizować aranżowaną sesję stylizowaną na dawne lata. Tym razem oprócz pięknych sukni postanowiliśmy dodać też odrobinę aranżacji. A naszymi modelkami były uczestniczki zajęć - Kinga, Anita, Emilka