Wystawa KADRUJEMY już za nami!

Wystawa KADRUJEMY już za nami!

21 grudnia 2018

Podsumowanie roku - tak krótko można by podsumować wystawę fotograficzną, której wernisaż odbył się w piątek, 21 grudnia 2018. Jednak tak krótko, to za krótko. Był to dzień debiutów, z których jesteśmy dumni :) Pierwsza, samodzielna wystawa, która odbyła się w siedzibie, w studiu fotograficznym naszego stowarzyszenia. Pierwsze debiuty wystawowe niektórych KADRowiczów. Pierwszy, wspólnie wydany kalendarz na 2019 rok. Pierwsza wystawa, której wydruk zrealizowaliśmy w całości na płótnie. 

Ilość naszych przyjaciół, którzy przybyli na wernisaż wystawy zaskakiwała nas z minuty na minutę. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele władz miasta, znajomi z innych grup fotograficznych, Kadrowicze sprzed lat, humorystycznie nazywany - fanklub KADRu* oraz znajomi i rodzice naszych kadrowiczów. Było nas na prawdę dużo! 

Na wystawie zostało zaprezentowanych ponad 40 prac. Wszystkie zostały wykonane w ramach różnych spotkań, warsztatów i plenerów fotograficznych realizowanych przez naszą grupę. Prawie wszystkie prace powstały w tym roku! 

Lokal, w którym działamy na co dzień, oraz w którym odbył się wernisaż wystawy został użyczony naszemu Stowarzyszeniu przez Miasto Stalowa Wola. Od stycznia 2018 prowadziliśmy w nim remont, który nadal realizujemy własnymi, KADRowymi siłami. Młodzież oraz dorośli członkowie naszej grupy włożyli niesamowicie dużo czasu, siły i serca w przygotowanie miejsca, które bez wątpienia możemy nazywać już studiem fotograficznym oraz naszą własną, małą galerią. Kiedy nas odwiedzicie, znajdziecie tu miejsce do posiedzenia, wypicia herbaty, wciągnięcia ciacha i przede wszystkim - do pogadania i wspólnego spędzenia czasu. 

* fanklub KADRu - bardzo cieszy nas fakt, że mamy tak wielu przyjaciół i ludzi, którzy wspierają naszą grupę. Fanklubem nazywamy wszystkich tych, którzy zawsze z żalem mówią, że chcieli by przychodzić na nasze spotkania, ale z różnych powodów i obowiązków nie mogą tego robić.

Wystawa KADRUJEMY już za nami!

Zostaw komentarz

Co mamy w planach?