Zapraszamy na wystawę "KADRUJEMY"

Zapraszamy na wystawę "KADRUJEMY"

18 grudnia 2018

Młodzież oraz dorośli członkowie naszej grupy, serdecznie zapraszamy na wernisaż pierwszej, samodzielnej wystawy fotograficznej zorganizowanej w naszym Studiu Fotograficznym. Prace, które będzie można zobaczyć na naszej wystawie są efektem mijającego roku naszej działalności. Ich różnorodność tematyczna jest tak szeroka, jak rozmaite są działania podejmowane przez naszą grupę.

Przez ten rok pracowaliśmy nie tylko nad doskonaleniem warsztatu fotograficznego, ale jednocześnie wspólne siły i czas poświęciliśmy na remont lokalu, który śmiało można już nazwać Studiem Fotograficznym naszego Stowarzyszenia. Dlatego ta wystawa ma dla nas ogromną wartość. Jeśli przyjdziecie będziecie mogli zobaczyć ile zmieniło się w naszym lokalu przez ten rok!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i przyjaciół naszego koła, a szczególnie wszystkich, którzy kiedykolwiek zawitali na naszych zajęciach! To może być świetna okazja do powrotu wspaniałych wspomnień sprzed lat! Termin wybraliśmy specjalnie po to, abyście mogli już spokojnie wrócić do Stalowej na nadchodzące święta. Mamy nadzieję, że będzie nas jak najwięcej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na wystawę

Zostaw komentarz

Co mamy w planach?