Finisaż wystawy KADRUJEMY w Spółdzielczym Domu Kultury

Finisaż wystawy KADRUJEMY w Spółdzielczym Domu Kultury

06 kwietnia 2023

Cześć wszystkim! Mamy niezwykle miłą wiadomość - już wkrótce odbędzie się finisaż naszej wystawy fotograficznej "KADRUJEMY '22"! Pracowaliśmy nad nią przez wiele miesięcy i jesteśmy dumni z efektów naszej pracy.

Na wystawie prezentowane są zdjęcia ponad 30 autorów, którzy są członkami Koła Fotograficznego Kadr. Każde zdjęcie to unikalne dzieło, w którym autorzy wykorzystali swoje umiejętności i pomysły. Nie możemy się już doczekać, aby pokazać Wam nasze prace! Nasza wystawa prezentowana była po raz pierwszy w grudniu 2022, a wernisaż odbył się w naszym studiu fotograficznym na Staszica 14. Duża część fotografii prezentowana była również w Galerii VIVO w Stalowej Woli, a następnie w Sandomierskim Centrum Kultury. Finał trasy "koncertowej" naszej wystawy odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Finisaż odbędzie się już 23 kwietnia o godzinie 17, a wystawę będzie można podziwiać przez kilka najbliższych dni. Na finisażu będziecie mieli okazję spotkać się z nami, poznać autorów zdjęć i porozmawiać o naszej pasji - fotografowaniu. Będzie to doskonała okazja, aby spędzić miło czas i zapoznać się z ciekawymi ludźmi!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii oraz tych, którzy po prostu chcą spędzić miło czas, na nasz finisaż! Wierzymy, że nasza wystawa przypadnie Wam do gustu i zostawicie ją z uśmiechem na twarzy.

Finisaż wystawy KADRUJEMY w Spółdzielczym Domu Kultury

Zostaw komentarz