Przegląd zdjęć do wystawy Kadrujemy 2023

Przegląd zdjęć do wystawy Kadrujemy 2023

29 listopada 2023

Joł! W ostatni piątek ustaliliśmy, że na koniec roku zrobimy wspólną wystawę fotograficzną :) Wstępnie zaplanowaliśmy ją na piątek, 29go grudnia. Zatem w najbliższy piątek chcemy spotkać się, odpalić projektor i pooglądać foty. 

Co trzeba zrobić?

Każdy z Was wybiera 6 swoich najlepszych zdjęć - tzn takich, które chcielibyście dać na wystawę. Pamiętajcie, że to muszą być dobre foty - tzn ostre, dobrze naświetlone itd. Zwracajcie uwagę, czy modele na Waszych zdjęciach dobrze wyszli. Fotki będą drukowane na fotoobrazach, a wystawę i wernisaż zorganizujemy w naszym studiu. 

Jak dostarczyć zdjęcia?

Fotki wrzucamy na serwer kadrowy - umówimy się, że ostateczny termin to piątek, godzina 15. Wtedy zgram zdjęcia z serwera. Pamiętajcie, żeby nazwy plików były opisane imieniem, nazwiskiem i numerkiem zdjęcia

Link do serwera:

https://serwer.kadrujemy.com/s/Bjp5conoPXRKpMZ 

Jakie zdjęcia wrzucamy?

Nasze wystawy są ogólnotematyczne. Możecie zatem wybierać zdjęcia portretowe, studyjne, architekturę, przyrodę czy cokolwiek co chcecie. Dobrze, aby kilka fotek było z naszych zajęć kadrowych - z różnych naszych sesji. Wystawa ma też za zadanie pokazać działalność naszej grupy, więc fajnie jeśli znajdą się na zdjęciach modele, osoby czy grupy, z którymi pracowaliśmy. Nie ma ograniczeń czasowych, kiedy było zrobione zdjęcie. 

Gdzie i kiedy się widzimy?

Spotkamy się w piątek o 17 u nas w lokalu KADRowym. Potraktujcie te zajęcia jako "obecność obowiązkowa". Musimy rozplanować budżet, więc musimy też widzieć ile osób będzie chciało się zaangażować. Najlepiej gdybyście wszyscy wzięli udział w wystawie :) Do zobaczyska! 

Przegląd zdjęć do wystawy Kadrujemy 2023

Zostaw komentarz