Sesje Rodzinne na Dmowskiego11

Sesje Rodzinne na Dmowskiego11

22 lutego 2019

EDIT (4 marca 2019):
ZAPISY ZAKOŃCZONE!
Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie i liczne zapisy do projektu. Dziś otrzymacie informacje, czy będziecie brać udział w tej edycji projektu. Niestety mamy tylko 8 sesji, a zgłoszeń dostaliśmy ponad 50! Dlatego też wszystkich, którym nie udało się tym razem zachęcamy do polubienia nas na facebooku i obserwowania naszej strony, aby jak najszybciej dowiadywać się o tego typu akcjach! Ruszyły zapisy na sesje rodzinne, które będziemy wykonywać w weekend (9-10) na Dmowskiego11! To okazja, żeby za darmo, w ramach projektu wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i otrzymać niezapomniane fotografie.
Jeśli więc masz wolny weekend i chcesz spędzić trochę czasu z rodzinką w dość nietypowy sposób - zapisz się na sesję już dziś!
Ilość miejsc mocno ograniczona - ponieważ mamy tylko 8 sesji do rozdania! Dlatego kto pierwszy - ten lepszy :)

W naszym formularzu, który trzeba wypełnić, żeby wysłać zgłoszenie jest kilka ważnych dla nas pytań. Chcemy jak najlepiej przygotować się do sesji więc musimy troszkę się o was dowiedzieć - dlatego prosimy - wpisujcie poprawne i dokładne dane! :)

Zapis w formularzu nie jest jednoznaczny z wzięciem udziału w projekcie - dlatego też cierpliwie oczekuj od nas maila z informacją zwrotną!Zostaw komentarz

Co mamy w planach?