Wystawa KADRUJEMY '22

Wystawa KADRUJEMY '22

22 października 2022

KADRUJEMY ‘22 to tytuł tegorocznej wystawy organizowanej przez Koło Fotograficzne KADR w Stalowej Woli. Nasz wernisaż odbędzie się w piątek, 4 listopada o godzinie 17 w Studiu Fotograficznym KADRu przy ulicy Staszica 14. Na wystawie znajdziecie dziesiątki zdjęć wykonanych przez uczestników naszych warsztatów. Będziecie mogli z bliska przyjrzeć się miniaturowemu światu w fotografii makro, podziwiać niezwykłe widoki i pejzaże oraz obejrzeć zdjęcia z wielu naszych sesji portretowych. Przygotowaliśmy dla Was również kilka dodatkowych atrakcji i wyśmienity catering.

Kim jesteśmy?

KADR to grupa fotografów. Tych profesjonalnych i amatorów, którzy wspólnie organizują, planują i wykonują przeróżne sesje fotograficzne. Razem uczymy się i bawimy się fotografią. Działamy od ponad 10 lat i przez ten czas przez nasze szeregi przeszło kilkaset osób. Nasze działania są tak zróżnicowane, jak różne są pasje członków tej grupy. Fotografujemy, organizujemy wyjazdy, planujemy sesje portretowe w studiu i plenerze. Współpracujemy z lokalnymi grupami artystycznymi i ludźmi o ciekawych pasjach. Tematyka naszej wystawy świetnie pokazuje to czym zajmujemy się na co dzień. Czyli wiele, różnych dziedzin fotograficznych. 

Jaka wystawa?

Nasze wystawy charakteryzują się tym, że nie posiadają jednej, zamkniętej tematyki. W tym roku znajdziecie na niej ponad 80 fotografii wydrukowanych na płótnie. Z większością autorów prac będziecie mogli porozmawiać na naszym wernisażu. 

Co będzie się działo?

Nie jesteśmy klasycznym stowarzyszeniem fotograficznym. Staramy się, aby wernisaże, które organizujemy też nie były klasyczne. Naszym marzeniem jest zebranie wszystkich przyjaciół, znajomych i pasjonatów fotografii w jednym miejscu. Czy nie jest świetnie, jeśli można się razem spotkać, obejrzeć ciekawe zdjęcia, porozmawiać i przy okazji rzucić coś pysznego na ząb? W tym roku przygotowaliśmy też małą niespodziankę dla wszystkich kadrowiczów, którzy niegdyś należeli do naszej grupy. Nie ważne czy byliście z nami kilka tygodni czy kilka lat - jeśli dostrzegły Was obiektywy kolegów istnieje duża szansa, że znajdziesz siebie na naszej tablicy kadrowiczów. Przygotowując się do wernisażu przeszukaliśmy tysiące zdjęć z sesji od 2008 roku i wydrukowaliśmy zdjęcia ludzi, którzy tworzyli KADR przez te wszystkie lata. Brzmi dobrze? Wykorzystajmy ten wernisaż i wzorem spotkań klasowych zorganizujmy wielkie spotkanie “kadrowe” :) 

Gdzie i kiedy?

Wernisaż odbędzie się w Studiu Fotograficznym KADRu. Dysponujemy ponad 200m2 lokalem użyczonym nam przez Miasto Stalowa Wola. Wyremontowanym i przygotowanym przez KADRowy team. Jest to miejsce spotkań, studio fotograficzne a jednocześnie nasza galeria i miejsce do organizacji wystaw. Znajduje się pod dawnym kinem Balladą. Dosłownie, jesteśmy w piwnicach, w których starsi mieszkańcy Stalowej Woli odnajdą wspomnienia z dyskotek, klubów czy laserowego paintballa. Wernisaż odbędzie się zaraz po długim weekendzie - w piątek, 4-go listopada o godzinie 17:00. PS: A jeśli nie wyrobię się na 17? Spokojnie, przyjdź później. Z pewnością nasze spotkanie nie skończy się o 19 :) PSS: Interesuje się fotografią, ale nie mam znajomych w KADRZe. Mogę wpaść?Wpadnij, przywitamy się, porozmawiamy i już będziemy się znać ;) 

Wystawa KADRUJEMY '22

Zostaw komentarz