Wystawa KADRUJEMY '22 w Sandomierskim Centrum Kultury

Wystawa KADRUJEMY '22 w Sandomierskim Centrum Kultury

10 marca 2023

Mamy niezwykle miłą wiadomość dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć naszej wystawy "KADRUJEMY '22" - część fotografii z tej wystawy została zaprezentowana w Sandomierskim Centrum Kultury!

Wystawę "KADRUJEMY '22" przygotowali członkowie naszego koła. Na tej wystawie prezentujemy zdjęcia ponad 30 autorów, którzy włożyli w nie mnóstwo pracy i pasji. To niezwykle ważna dla nas impreza, ponieważ pozwala nam się zaprezentować i pokazać, co potrafimy.

Część zdjęć z tej wystawy została wybrana do prezentacji w Sandomierskim Centrum Kultury. To dla nas nie lada wyróżnienie, że nasi autorzy zostali zauważeni i docenieni w tak ważnym miejscu kulturalnym. Cieszymy się, że nasze zdjęcia trafiły na kolejne, nowe miejsce i będą mogły być podziwiane przez jeszcze większą ilość osób.

Jeśli chcielibyście zobaczyć zdjęcia z wystawy "KADRUJEMY '22" w Sandomierskim Centrum Kultury, to zapraszamy Was na jej oglądanie. Część zdjęć jest dostępna w tym miejscu do 30 kwietnia. Jest to świetna okazja, aby zobaczyć niektóre z naszych najlepszych prac.

Dziękujemy za uwagę i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy w Sandomierskim Centrum Kultury!

Wystawa KADRUJEMY '22 w Sandomierskim Centrum Kultury

Zostaw komentarz